Venkovní světelný LED řetěz 10 světýlek délka 4,5 m Star Trading Big Circus - černý
Výrobce: STAR TRADING
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 815 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| homein.cz Nejlevnější | Skladem | 815 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Barva | černá |
|---|---|
| Rozměr | V.14x450x8 cm |
| Materiál | plast |
| Napájení | trafo 4,5V 2.1W |
| Použití | pro vnitřní i venkovní použití |
| Barva světla | teplé bílé světlo |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Typ žárovky | 10xLED žárovka, nelze vyměnit, 50 cm od sebe |
| Kabel | 5 m |
| Barva* | černá |
| Kategorie* | Doplňky do domácnosti |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dekorativní osvětlení |
|---|---|
| Výrobce: STAR TRADING | STAR TRADING — Dekorativní osvětlení |
| Barva: černá | černá — Dekorativní osvětlení |
| Barva světla: teplé bílé světlo | teplé bílé světlo — Dekorativní osvětlení |
| Kabel: 5 m | 5 m — Dekorativní osvětlení |
| Kategorie*: Doplňky do domácnosti | Doplňky do domácnosti — Dekorativní osvětlení |
| Materiál: plast | plast — Dekorativní osvětlení |
| Napájení: trafo 4,5V 2.1W | trafo 4,5V 2.1W — Dekorativní osvětlení |
| Použití: pro vnitřní i venkovní použití | pro vnitřní i venkovní použití — Dekorativní osvětlení |
| Rozměr: V.14x450x8 cm | V.14x450x8 cm — Dekorativní osvětlení |
| Stupeň krytí: IP44 | IP44 — Dekorativní osvětlení |