Venkovní světelný LED řetěz délka 9 m Star Trading Microled - černý
Výrobce: STAR TRADING
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 276 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| homein.cz Nejlevnější | Skladem | 276 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Rozměr | 900x0,3xV.2,5 cm |
|---|---|
| Použití | pro vnitřní i venkovní |
| Barva světla | teplé bílé světlo, 2800 K |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Typ žárovky | 90xLED žárovka, nelze vyměnit, 10 cm od sebe |
| Napájení | trafo 31V DC 3.6W |
| Kabel | kabel 500 cm |
| Kategorie* | Doplňky do domácnosti |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dekorativní osvětlení |
|---|---|
| Výrobce: STAR TRADING | STAR TRADING — Dekorativní osvětlení |
| Barva světla: teplé bílé světlo, 2800 K | teplé bílé světlo, 2800 K — Dekorativní osvětlení |
| Kabel: kabel 500 cm | kabel 500 cm — Dekorativní osvětlení |
| Kategorie*: Doplňky do domácnosti | Doplňky do domácnosti — Dekorativní osvětlení |
| Napájení: trafo 31V DC 3.6W | trafo 31V DC 3.6W — Dekorativní osvětlení |
| Použití: pro vnitřní i venkovní | pro vnitřní i venkovní — Dekorativní osvětlení |
| Rozměr: 900x0,3xV.2,5 cm | 900x0,3xV.2,5 cm — Dekorativní osvětlení |
| Stupeň krytí: IP44 | IP44 — Dekorativní osvětlení |